Királyfikkal és királylányokkal találkozhatunk a Bóbitában

Kezdőlap > Kultúra > Színház > Királyfikkal és királylányokkal találkozhatunk a Bóbitában

Királyfikkal és királylányokkal találkozhatunk a Bóbitában

2023. január 11. szerda, 16:54 Színház
PDF

Új kiállítás nyílik a Bóbita Bábszínház bábmúzeumában, melynek címe: "Királyfik és királylányok". A mesejáró kiállítást január 14-én 17 órakor, Sramó Gábor, a Bóbita igazgatója nyitja meg, a tárlat április 16-ig látogatható.

"Amikor gyerekként meséket hallgatunk, hamar kiválasztjuk magunknak a legrokonszenvesebb figurákat, akiket csodálunk, akikkel azonosulni tudunk. Gyakran királyfiként vagy királylányként álmodjuk bele a mesékbe, így éljük meg a valóság eseményeit. A bóbitás mesék és interaktív játékok királyi hősei gyűlnek össze januárban egy kiállításra, egy újabb álmodozásra adva lehetőséget a kiállítás megtekintőinek." - olvashatjuk a Bóbita Bábszínház új kiállításának ajánlójában.

A kiállítás megnyitója: 2023. január 14., 17 óra, Bóbita Bábmúzeum, megnyitja: Sramó Gábor, a Bóbita Bábszínház igazgatója.

A tárlat 2023. január 14. – április 16. között látogatható.

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Ma 2026. április 30., csütörtök, Katalin és Kitti napja van. Holnap Fülöp, Jakab és Zsaklin napja lesz.
Sok boldogságot kívánunk!

FaceBook

Archívum

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés